Pravidla FB skupiny

1. Členství

Schvalování členství podléhá kontrole profilů. Pokud je profil příliš čerstvý, obsahuje velké množství reklam či skupin anebo je jakkoliv jinak podezřelý, nebude schválen.

Neděkujte za přijetí do skupiny – pokud příspěvek nebude obsahovat zároveň i něco dalšího, příspěvek bude smazán, neboť neosahuje žádnou přidanou hodnotu a zbytečně se zobrazuje velkému množství lidí.

2. Slušné chování

Myslete na to, že chceme, aby se lidé ve skupině cítili bezpečně a příjemně. Netolerujeme žádné nadávky a urážky. Nesuďte ostatní, navzájem se respektujte a buďte k sobě ohleduplní, i přesto, že na věc máte odlišný názor.

3. Reklamy, propagace a spamy

Není zde povoleno vkládat jakékoliv reklamy či spamy, pokud se předem nedohodnete se správcem skupiny. Nevkládejte zde ani příspěvky, které alespoň okrajově nesouvisí s jídlem pro děti.

4. Zavedení potravin do jídelníčku dítěte

Ve skupině se zajímáme o názory odborníků, inspirujeme se jednotlivými tabulkami a dbáme především na potřeby dítěte. Snažíme se, aby jídlo nebylo stresující pro děti ale ani pro rodiče.

Neřídíme se tím, co které dítě kdy zvládlo. Myslíme na potenciální alergie, zažívání dítěte a na to, že každé dítě je jiné a potřebuje dostatek času.

Nedoporučujte ostatním zavedení příkrmů před ukončeným 4. měsícem dítěte!

5. Porušení pravidel

V případě porušení pravidel správce odstraní příspěvek a zapne schvalování dalších příspěvků. Při opakovaném porušení pravidel dojde k odebrání člena ze skupiny.

Navštivte náš blog